KONZULTACE nákupu s veterinární lékařkou, každý den na tel.: +420 605 712 725.

AATU - granule, konzervy a kapsičky

AATU je ultraprémiové krmivo pro kočky s vysokým podílem masa

Dobré krmivo se pozná především podle složení. AATU Cat obsahuje 85 % masa a 15 % zeleniny, ovoce a bylinek. To dělá z krmiva AATU ultraprémiové krmivo.

Poměr 85/15 zajistí přirozený způsob výživy vaší kočky. Kuřata a kachny, které jsou masovým základem dvou druhů, jsou chovány ve volném výběhu, což zaručuje vysoce kvalitní masoLosos a sleď, obsažený ve třetí receptuře, pochází z volné přírody. Krmivo AATU je vyráběno podle tradičních receptů bez umělých barvivkonzervačních látek a bez geneticky modifikovaných surovin. Na výrobu 10 kg AATU krmiva je spotřebováno 25 kg vstupních surovin.

Nejlepší granule pro kočky

obsahují proteiny a vitamíny. AATU cat obsahují živočišné i rostlinné zdroje energie. Díky AATU si vaše kočka udrží skvělou kondici.

 

Receptura „Super 8“

znamená kombinaci 8 druhů zeleniny, 8 druhů ovoce, 8 druhů bylinek a 8 druhů koření. Krmivo je vhodné pro všechny plemena koček v každém věku.

 

AATU je první krmivo pro kočky s poměrem 85/15

obsahující čerstvě připravené maso bez konzervačních látek. Krmivo bez obilovin a lepku je pro kočky čistým a přirozeným zdrojem bílkovin a vitamínů. AATU je to nejlepší co můžete své kočce dát.

 

Záznamy nebyly nalezeny...