KONZULTACE nákupu s veterinární lékařkou, každý den na tel.: +420 605 712 725.

Annamaet

Krmiva Annamaet jsou holistická a pouze přirozeně konzervovaná. Všechny použité suroviny jsou přírodní a krmiva Annamaet neobsahují žádné umělé konzervanty, barviva nebo ochucovadla. Každá vyrobená várka je neustále analyzována v nezávislých laboratořích, aby bylo zaručeno, že jsou stále dodržovány přísné kvalitativní normy pro krmiva Annamaet. A protože základem kvalitního krmiva jsou použité suroviny, je Annamaet vyráběn pouze ze složek té nejvyšší kvality. Živočišné suroviny pocházejí z volně chovaných zvířat, v chovech drůbeže nejsou používána antibiotika ani hormony, maso savců je z volně pasené zvěře a rybí suroviny pocházejí z volně žijících ryb. Díky tomu patří krmivo Annamaet k nejlépe hodnoceným suchým krmivům v USA, kde se bez jakékoliv marketingové podpory stalo exkluzivním zbožím.

Jsme přesvědčeni, že krmiva Annamaet představují absolutní špičku v granulovaných krmivech, a tak stejně jako Rob Downey krmí každé ráno svých 14 psů jedině krmivem Annamaet, krmíme jím i my naše psy i kočky. Vzhledem ke svému složení je pro nás Annamaet návratem k poctivému, přirozenému a pestrému krmení, tedy jakýmsi návratem ke kořenům bez přemíry syntetiky současného světa.  

 

Nejprodávanější

153
1541153154
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • Annamaet Feline chicken Fish Novinka 3705/450
  Annamaet Feline Chicken & Fish
  Značka: Annamaet Petfoods, Inc.

  Annamaet Feline Original je receptura vyhlášená svou výjimečnou chutí. Je vyrobena z kvalitních kuřat a ryb a celozrnné rýže, bez kukuřice a pšenice. Obsahuje také sledě a kraby pro větší chutnost. Vhodná pro kočky ve všech životních stádiích.


  Ušetříte: až 267 Kč (–10 %)

  od 153 Kč
 • Annamaet GF Feline Novinka 3708/450
  Annamaet Grain Free Feline Chicken & Fish
  Značka: Annamaet Petfoods, Inc.

  Annamaet Grain Free Feline je receptura věrná masožravému původu koček. Vyrábí se ze sleďů z volného oceánu a kuřat chovaných bez použití antibiotik a hormonů. Díky tomu obsahuje velké množství kvalitních bílkovin a tuků.

   

  Krmivo je určené pro kočky ve všech životních stádiích.


  Ušetříte: až 246 Kč (–10 %)

  od 153 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem