KONZULTACE nákupu s veterinární lékařkou, každý den na tel.: +420 605 712 725.

Annamaet

Krmiva Annamaet jsou holistická a pouze přirozeně konzervovaná. Všechny použité suroviny jsou přírodní a krmiva Annamaet neobsahují žádné umělé konzervanty, barviva nebo ochucovadla. Každá vyrobená várka je neustále analyzována v nezávislých laboratořích, aby bylo zaručeno, že jsou stále dodržovány přísné kvalitativní normy pro krmiva Annamaet. A protože základem kvalitního krmiva jsou použité suroviny, je Annamaet vyráběn pouze ze složek té nejvyšší kvality. Živočišné suroviny pocházejí z volně chovaných zvířat, v chovech drůbeže nejsou používána antibiotika ani hormony, maso savců je z volně pasené zvěře a rybí suroviny pocházejí z volně žijících ryb. Díky tomu patří krmivo Annamaet k nejlépe hodnoceným suchým krmivům v USA, kde se bez jakékoliv marketingové podpory stalo exkluzivním zbožím.

Jsme přesvědčeni, že krmiva Annamaet představují absolutní špičku v granulovaných krmivech, a tak stejně jako Rob Downey krmí každé ráno svých 14 psů jedině krmivem Annamaet, krmíme jím i my naše psy i kočky. Vzhledem ke svému složení je pro nás Annamaet návratem k poctivému, přirozenému a pestrému krmení, tedy jakýmsi návratem ke kořenům bez přemíry syntetiky současného světa.  

 

Nejprodávanější

153
6151153615
Značky
Druh krmiva
Obiloviny
Speciální požadavky
Velikost plemene
Živočišný protein
Životní fáze

Stránka 1 z 2 - 15 položek celkem

 • Annamaet Encore Novinka 3699/450
  Annamaet ENCORE 25%
  Značka: Annamaet Petfoods, Inc.

  Annamaet Encore je univerzální receptura se středním obsahem bílkovin a tuků. Vhodná volba pro střední plemena psů se střední aktivitou, ideální pro rostoucí štěňata velkých plemen. Krmivo je vhodné pro psy ve všech životních stádiích - štěňata, březí i kojící feny a dospělé psy.


  Ušetříte: až 302 Kč (–10 %)

  od 153 Kč
 • Annamaet Aqualuk Novinka 3720/450
  Annamaet Grain Free Aqualuk
  Značka: Annamaet Petfoods, Inc.

  Annamaet Aqualuk, receptura „z chladných vod“, obsahuje živočišné bílkoviny z divokých tichomořských lososů a sleďů. Je bohatým zdrojem omega 3 mastných kyselin, vhodná pro psy s citlivou kůží a trávicími obtížemi. Krmivo je vhodné pro psy ve všech životních stádiích – štěňata, březí i kojící feny a dospělé psy.

   


  Ušetříte: až 431 Kč (–10 %)

  od 153 Kč
 • Annamaet GF Salcha Novinka 3717/450
  Annamaet Grain Free Salcha
  Značka: Annamaet Petfoods, Inc.

  Annamaet Salcha, drůbeží receptura, obsahuje živočišné bílkoviny z kuřete, krůty a kachny. Jde o velice chutnou recepturu, která pomáhá mnoha psům s problémy s ušima, kůží a srstí, stejně tak jako při trávicích potížích. Je vhodná pro psy ve všech životních stádiích - štěňata, březí i kojící feny a dospělé psy.

  Původně: 167 Kč
  Ušetříte: až 369 Kč (–10 %)

  od 153 Kč
 • Annamaet Option Novinka 3711/450
  Annamaet OPTION 24%
  Značka: Annamaet Petfoods, Inc.

  Annamaet Option představuje alternativní variantu k našim drůbežím recepturám, je vyrobená z divokých tichomořských lososů a zvěřiny. Velmi oblíbená receptura, vhodná je třeba při řadě potravinových intolerancí. Krmivo je vhodné pro psy ve všech životních stádiích - štěňata, březí i kojící feny a dospělé psy.


  Ušetříte: až 390 Kč (–10 %)

  od 153 Kč
 • 8caf22085a87bf55f913187e20e48873 Novinka 5375/450
  Annamaet PUPPY
  Značka: Annamaet Petfoods, Inc.

  Krmivo Original Puppy tvoří vyvážený poměr kuřecí moučky, celozrnné rýže a mnoha dalších složek. DHA, jedna z hlavních omega 3 mastných kyselin, pochází ze stabilního a trvale udržitelného zdroje. DHA již dlouhou dobu řadíme mezi složky, které napomáhají k rozvoji mozku štěňat. Annamaet Original Puppy je vysoce chutné krmivo s optimálním obsahem vápníku pro zdravý růst štěňat. Obsahuje také ideální množství proteinů a tuků, a proto je vhodné pro štěňata všech plemen i velikostí.


  Ušetříte: až 287 Kč (–10 %)

  od 153 Kč
 • Annamaet Small Breed 3729/450
  Annamaet SMALL BREED
  Značka: Annamaet Petfoods, Inc.

  Annamaet Small Breed je receptura vytvořená pro štěňata i dospělé psy malých plemen. Malá plemena potřebují koncentrovanější krmivo s vyšší hustotou živin v malé porci. Většina psů malých plemen žije déle než zástupci větších plemen, podávání ideálního krmiva pomáhá optimalizovat jejich délku života. Krmivo je vhodné pro psy ve všech životních stádiích - štěňata, březí i kojící feny a dospělé psy.


  Ušetříte: až 216 Kč (–10 %)

  od 153 Kč
 • Annamaet Grain Free AQUALUK pamlsek 280 g (10oz) 7619
  Annamaet Grain Free AQUALUK pamlsek 198 g (7oz)
  Značka: Annamaet Petfoods, Inc.

  Annamaet Grain Free Aqualuk Treats jsou nové pečené pamlsky značky Annamaet. Vynikající složení, které znáte z kompletního bezobilného krmiva stejného názvu, prochází rozdílnou technikou zpracování, a sice pečením. Obsahuje živočišné bílkoviny z divokých tichomořských lososů a sleďů.

  255 Kč
 • ZB007090 6392
  Annamaet Grain Free LEAN pamlsek 198 g (7oz)
  Značka: Annamaet Petfoods, Inc.

  Pamlsky Annamaet Lean s nízkým obsahem tuků (8 %) jsou ideální odměnou pro psy, kteří mají potíže s udržováním optimální tělesné hmotnosti. Vynikající složení, které znáte z kompletního bezobilného krmiva stejného názvu, prochází rozdílnou technikou zpracování, a to pečením. Stejně jako kompletní krmivo ale obsahují jen vysoce kvalitní suroviny i vyváženou směs vitamínů a minerálů. Kuřecí, kachna, sleď.
  Pamlsky jsou vhodné pro psy ve všech životních stádiích – štěňata, březí i kojící feny a dospělé psy. Receptura bez obilovin.

  255 Kč
 • ZB007089 6389
  Annamaet Grain Free SALCHA pamlsek 198 g (7oz)
  Značka: Annamaet Petfoods, Inc.

  Annamaet Salcha Treats jsou nové pečené pamlsky značky Annamaet. Vynikající složení, které znáte z kompletního bezobilného krmiva stejného názvu, prochází rozdílnou technikou zpracování, a to pečením. Veškeré drůbeží (kuřecí a kachní) pochází z ekologických chovů nepoužívajících antibiotika ani hormony. Neobsahuje brambory.
  Pamlsky jsou vhodné pro psy ve všech životních stádiích - štěňata, březí i kojící feny a dospělé psy.

  255 Kč
 • Annameat Adult Novinka 3696/2-2
  Annamaet ADULT 23%
  Značka: Annamaet Petfoods, Inc.

  Annamaet Adult je ideální receptura pro velká plemena, méně aktivní psy, starší psy – obecně pro psy s pomalejším metabolismem. Velmi oblíbená je také ve větších chovech psů. Krmivo je vhodné pro psy ve všech životních stádiích – štěňata, březí i kojící feny a dospělé psy.


  Ušetříte: až 302 Kč (–10 %)

  od 358 Kč
 • Annamaet Extra Novinka 3702/2
  Annamaet EXTRA 26%
  Značka: Annamaet Petfoods, Inc.

  Annamaet Extra je ideální pro aktivní nebo sportující psy, velmi vhodná je také pro štěňata po odstavu. Krmivo je vhodné pro psy ve všech životních stádiích - štěňata, březí i kojící feny a dospělé psy.


  Ušetříte: až 301 Kč (–10 %)

  od 409 Kč
 • Annamaet Ultra 3714/2
  Annamaet ULTRA 32%
  Značka: Annamaet Petfoods, Inc.

  Annamaet Ultra představuje „ultra“ energetické krmivo, které má nejvyšší obsah bílkovin a tuků ze všech našich receptur. Určené je pro psy ve vysoké zátěži - pracující i sportující. Krmivo je vhodné pro psy ve všech životních stádiích - štěňata, březí i kojící feny a dospělé psy.


  Ušetříte: až 369 Kč (–10 %)

  od 461 Kč
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 15 položek celkem