KONZULTACE nákupu s veterinární lékařkou, každý den na tel.: +420 605 712 725.

N&D Farmina Pet Foods

Granule značky N&D (Natural & Delicious) , které vyrábí na jihu Itálie společnost Farmina Pet Foods. Systém výživy pro masožravá zvířata. Kompletní suché krmivo bez obsahu obilovin nebo s velmi nízkým obsahem netradičních obilovin. Společnost založil roku 1956 veterinář Dr. Francesco Russo, kterou v roce 1999 převzal jeho syn Dr. Angelo Russo a pokračoval ve vizi svého otce, výrobě špičkových granulí pro psy a kočky za použití kvalitních a čerstvých surovin.

Maso pro výrobu granulí N&D se poráží těsně před zpracováním a nepoužívá se žádných antibiotik, hormonů a konzervačních látek. Vše je zaručeně zdravé a čerstvé.

Jako hlavní suroviny se při výrobě granulí N&D využívá vykostěné italské kuřecí maso zbavené kůže z volného chovu, nejkvalitnější jehněčí maso z Nového Zélandu, maso z divokých prasat z Toskánska, treska a sleď z rybolovu původem ze Severního Moře a vejce.

 

Nejprodávanější

64
19451641945
Značky
Druh krmiva
Obiloviny
Velikost plemene
Živočišný protein
Životní fáze

Stránka 1 z 5 - 54 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 5 - 54 položek celkem

Tento web používá soubory „cookies“, které slouží ke zvyšování kvality služeb, personalizaci nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.