KONZULTACE nákupu s veterinární lékařkou, každý den na tel.: +420 605 712 725.

O nás

Chcete vědět, kdo se skrývá za tímto e-shopem???

MVDr. Zuzana Dominiková

Já si to přesně nepamatuji, ale již prý jako dítě jsem chtěla být jen a jen veterinární lékařkou. Tento sen se mi nakonec v roce 2007 splnil a co víc, hned od počátku svých veterinárních dní jsem se dostala do společnosti nejlepších veterinárních lékařů v České Republice, kteří mne mnohé naučili a pomohli mi objevit a prohloubit můj zájem o interní medicínu.

V současné době jsem na rodičovské dovolené, ale neustále se věnuji poradenské činnosti v oboru zejména v oblasti interní medicíny v soukromé prvoliniové praxi. Zároveň vytvářím dárkové balíčky pro Vaše mazlíčky BOXESforPETS.

Vedle pilné veterinární praxe jsem již přes 20 let chovatelem psů a koček. Mám zkušenosti s chovem velkých i malých plemen psů a od roku 2008 vlastním chovatelskou stanici kočiček plemene Birma a nyní se zaměřuji spíše na hobby chov havanských psíků. 

Vedle většiny administrativního servisu Vám mohu poskytnout rovněž chovatelskou či veterinární radu. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, neváhejte mne kontaktovat...

16730503_1213317568790628_8580702817056119594_n
 
 

MVDr. Linda Vítězníková

Má "veterinární kariéra" začala v mých 3 letech, kdy jsem k Mikuláši dostala dětský  lékařský kufřík. Od té doby nebyl žádný plyšák v bezpečí před mým tupým plastovým skalpelem. Ta "opravdová kariéra" začala v roce 2009 po absolvování VFU Brno. V té době jsem byla již "fretkařem" do hloubi duše poté, co do mého života s kvokáním a syčením přiskotačila má první fretka. Od roku 2003 jsou fretky mými společníky a plnoprávnými členy domácnosti. Jako veterinář se podílím na pořádání výstav fretek v ČR, pořádám přednášky pro majitele a publikuji v zahraničním fretčím časopise.

Věřím, že leta strávená s fretkami mi umožňují dobrou orientaci v nabídce určené přímo fretkám, výběr hraček, pamlsků a jiných doplňků tak, aby byl spokojen nejen zákazník (fretčí), ale i jeho majitel. Proto bych fretky nejen ráda léčila, ale hlavně se starala o jejich spokojený život rozmazlovaných rodinných miláčku. Kdybych si měla vybrat motto, tak "Fretkařům od fretkařky".

fretvetlinda