KONZULTACE nákupu s veterinární lékařkou, každý den na tel.: +420 605 712 725.

O nás

Chcete vědět, kdo se skrývá za tímto e-shopem???

MVDr. Zuzana Dominiková

Já si to přesně nepamatuji, ale již prý jako dítě jsem chtěla být jen a jen veterinární lékařkou. Tento sen se mi nakonec v roce 2007 splnil a co víc, hned od počátku svých veterinárních dní jsem se dostala do společnosti nejlepších veterinárních lékařů v České Republice, kteří mne mnohé naučili a pomohli mi objevit a prohloubit můj zájem o interní medicínu.

V současné době jsem na rodičovské dovolené, ale neustále se věnuji poradenské činnosti v oboru zejména v oblasti interní medicíny v soukromé prvoliniové praxi. Zároveň vytvářím dárkové balíčky pro Vaše mazlíčky BOXESforPETS.

Vedle pilné veterinární praxe jsem již přes 20 let chovatelem psů a koček. Mám zkušenosti s chovem velkých i malých plemen psů a od roku 2008 vlastním chovatelskou stanici kočiček plemene Birma a nyní se zaměřuji spíše na hobby chov havanských psíků. 

Vedle většiny administrativního servisu Vám mohu poskytnout rovněž chovatelskou či veterinární radu. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, neváhejte mne kontaktovat...

16730503_1213317568790628_8580702817056119594_n
 
 

MVDr. Linda Vítězníková

Má "veterinární kariéra" začala v mých 3 letech, kdy jsem k Mikuláši dostala dětský  lékařský kufřík. Od té doby nebyl žádný plyšák v bezpečí před mým tupým plastovým skalpelem. Ta "opravdová kariéra" začala v roce 2009 po absolvování VFU Brno. V té době jsem byla již "fretkařem" do hloubi duše poté, co do mého života s kvokáním a syčením přiskotačila má první fretka. Od roku 2003 jsou fretky mými společníky a plnoprávnými členy domácnosti. Jako veterinář se podílím na pořádání výstav fretek v ČR, pořádám přednášky pro majitele a publikuji v zahraničním fretčím časopise.

Věřím, že leta strávená s fretkami mi umožňují dobrou orientaci v nabídce určené přímo fretkám, výběr hraček, pamlsků a jiných doplňků tak, aby byl spokojen nejen zákazník (fretčí), ale i jeho majitel. Proto bych fretky nejen ráda léčila, ale hlavně se starala o jejich spokojený život rozmazlovaných rodinných miláčku. Kdybych si měla vybrat motto, tak "Fretkařům od fretkařky".

fretvetlinda
 
Tento web používá soubory „cookies“, které slouží ke zvyšování kvality služeb, personalizaci nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.